Wszyscy sympatycy klubu z Anfield, którzy przed tym sezonem zaopatrzyli się w oryginalne koszulki z Coutinho dostaną specjalny kupon na pięćdziesiąt funtów do wykorzystania w klubowym sklepie.

„Oferta, która dotyczy wszystkich zakupionych koszulek w oficjalnych sklepach klubu oraz poprzez oficjalną witrynę Liverpoolu jest spowodowana wiadomością o transferze Coutinho do FC Barcelony. To wyjątkowe okoliczności stojące za odejściem zawodnika. Aby skorzystać z tej oferty, każdy kibic z oficjalną repliką koszulki Coutinho z sezonu 2017/2018 powinien zjawić się z nią w klubowym sklepie lub okazać dowód zakupu. Kupon obowiązuje od 13 stycznia do 31 maja 2018 roku i jest ważny we wszystkich oficjalnych klubowych sklepach klubu na terenie Wielkiej Brytanii oraz Irlandii” - można przeczytać w oficjalnym komunikacie The Reds.

Coutinho, który trafił do Liverpoolu za 8,5mln funtów z Interu Mediolan w 2013 roku rozegrał w tym sezonie dwadzieścia spotkań, w których strzelił dwanaście bramek we wszystkich rozgrywkach w barwach klubu z Anfield.