Sianos raz jeszcze wyzwał Pakutinskasa! Rewanż na FEN 20?

Sporty walki

Marcin Sianos (3-2, 3 KO) wygrał swój pojedynek na FEN 18 i chwilę po nim wyzwał do walki Tomasa Pakutinskasa (13-12-2, 5 KO, 6 SUB), z którym ma rachunki do wyrównania. Przez parę miesięcy w tej sprawie była cisza, jednak zawodnik FEN postanowił raz jeszcze sprowokować rywala. Czy do pojedynku dojdzie na gali FEN 20 Next Level?

Tuż po sierpniowej walce na gali FEN 18 Sianos wydał apel o chęć rewanżu z Pakutinskasem. "Pakutinskas, zrobię ci z ryja Pakutinskasowo! Dawaj na ring!" - grzmiał wówczas zawodnik. Było to już trzecie wyzwane rzucone przez wojownika FEN, a do rewanżowego starcia wciąż nie doszło. 
 
Czy kolejna próba zakończy się sukcesem? Według Sianosa starcie miałoby się odbyć na warszawskim Torwarze podczas gali oznaczonej numerkiem 20.
"Mam nadzieję, że do rewanżu dojdzie na gali FEN 20. Tomas, to będzie twoja wypłata za galę w Wilnie! Sędzia będzie musiał wykazać się nie lada refleksem, bo nie wiem czy zdążysz wyjść z klatki o własnych siłach. Widzimy się 10 marca na Torwarze, nie zapomnij się stawić!"
Litwin skomentował ostatnie z wyzwań zgłaszając gotowość do walki, czekał na warunki i termin. Czy organizatorzy Fight Exclusive Night dołączą pojedynek do marcowej gali? Na Torwarze wystąpią między innymi Radosław Paczuski, Marian Ziółkowski, Kamil "Bomba" Łebkowski czy Paweł "Trybson" Trybala.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie