Żona Stocha: Spełniam się w roli psychologa Kamila

Inne

Kamil Stoch wygrał w plebiscycie na Sportowca Roku 2017. Skoczek nie mógł osobiście stawić się na gali. Nagrodę w jego imieniu odebrała żona, Ewa Bilan-Stoch. - Spełniam się w roli psychologa Kamila. Dla niego to bardzo ważne, żeby mieć oparcie w gronie najbliższych osób - powiedziała.

Kamil Stoch był bezkonkurencyjny i w fantastycznym stylu wygrał Turniej Czterech Skoczni. Triumfatora wszystkich czterech konkursów prestiżowych zawodów na Gali Mistrzów Sportu reprezentowała jego żona, która nie kryła dumy z męża.

- Po zakończeniu zawodów w Bischofshofen rozmawiałam z Kamilem cztery razy. Na szczęście już w niedzielę będę mogła zobaczyć go na żywo. Nie będziemy mieli dużo czasu do świętowania, ponieważ już za trzy dni wyjeżdża na kolejny turniej - wyznała.

Polscy skoczkowie tworzą zgrany monolit, któremu wspaniale przewodzi Stoch. Radzenie sobie z tak ogromną presją to nie lada wyzwanie. Polaka wytrwale wspierają najbliżsi.

- Spełniam się w roli psychologa Kamila. Dla niego to bardzo ważne, żeby mieć oparcie w gronie najbliższych osób. Staram się go wspierać najlepiej jak mogę i jestem dumna, że w taki sposób realizuje swoje cele - zakończyła.

 

Cała rozmowa z Ewą Bilan-Stoch w załączonym materiale wideo.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze