Akcja AGO Gaming bezskuteczna. "Aniołki" bez zaproszenia do kwalifikacji IEM

E-sport
Akcja AGO Gaming bezskuteczna. "Aniołki" bez zaproszenia do kwalifikacji IEM
fot. ESL

AGO Gaming zorganizowało w mediach społecznościowych akcję, która miała dać drużynie zaproszenie do zamkniętych kwalifikacji na Intel Extreme Masters w Katowicach. Nie udało się.

- Drodzy fani! Po sukcesach w Nowym Jorku, teraz walczymy o zaproszenie do zamkniętych kwalifikacji na IEM Katowice dla AGO! W ramach wsparcia i rozpropagowania tej inicjatywy uruchamiamy hasztag #AGOtoIEM!!! - napisał na Facebooku sztab „Aniołków” po zwycięstwie globalnych finałów Mountain Dew League oraz awansie do ESL Pro League. Jak czytamy, wcześniej organizatorzy Intel Extreme Masters nie zdecydowali się na wysłanie inwitacji z uwagi na to, że AGO Gaming nie uzbierało punktów w ich rankingach.


I choć ostatnie sukcesy bez wątpienia zwróciły uwagę osób stojących za IEM, a sama akcja wygenerowała w sieci duży ruch, AGO Gaming musi obejść się ze smakiem. Jak napisał na Twitterze bezpośrednio związany z ESL i IEM Michał Słowiński: - Proces wysyłania zaproszeń został zakończony już kilka tygodni temu, a wszystkie inwitacje zostały przyznane. Nie pomógł tysiąc zebranych reakcji i ponad pięćset komentarzy na samym profilu AGO Gaming.


Do dyskusji dołączył również Adrian Kostrzębski, PR Manager ESL Polska: - Chcę, ale nie mogę. Przyszły rok - główna scena! Tam Was widzę! - napisał w jednej z esportowych grup.


Aby AGO Gaming pojawiło się na Intel Extreme Masters w Katowicach, drużyna zmuszona jest przejść przez cały etap eliminacyjny. Pierwsze otwarte kwalifikacje internetowe odbędą się 23 i 24 stycznia. Drugie - 31 stycznia i 1 lutego. Z każdego etapu dwie formacje awansują do zamkniętych eliminacji. W tych na promocję do głównego turnieju liczyć mogą cztery składy.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie