Były mistrz KSW zmierzy się w K-1 z kilkadziesiąt kilogramów cięższym rywalem!

Sporty walki
Były mistrz KSW zmierzy się w K-1 z kilkadziesiąt kilogramów cięższym rywalem!
fot. KSW

Do takich wyzwań rzucanych w kierunku popularnych zawodników MMA mogliśmy już w ostatnim czasie przywyknąć, ale tym razem sprawa poszła o krok dalej. Artur "Kornik" Sowiński (18-9-2NC, 6 KO, 7 SUB) z uśmiechem na twarzy wysłuchał słów Lubo Slovika i przyjął walkę na zasadach K-1 z kilkadziesiąt kilogramów cięższym Słowakiem!

Wszystko zaczęło się od mocno kontrowersyjnego i wulgarnego wideo zamieszczonego w mediach społecznościowych. Słowak Lubo Slovik postanowił wyzwać na pojedynek "pseudo fighterów" i pokazać, że daleko im do prawdziwych zawodników. Obok Tomasza Oświecińskiego, Popka Monstera i Roberta Burneiki umieścił jednak Artura Sowińskiego, który na swoim koncie ma już 29 pojedynków MMA!

Były mistrz KSW w kategorii piórkowej (-66 kg) z przyjemnością przyjął wyzwanie od Słowaka i postanowił zmierzyć się ze Slovikiem na zasadach K-1. Do walki w kategorii open dojdzie już 21 stycznia w Dublinie podczas gali Cage Ring Championship 7: Annihilation. W przypadku zwycięstwa Sowińskiego gaża jego przeciwnika zostanie przeznaczona na cele charytatywne.mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze