Piłka nożna

Boniek dla Kickera: Lewandowski? Takiego...

Już 27 marca reprezentacja Polski na Stadionie Śląskim towarzysko podejmie Koreę Południową, a kilka dni wcześniej we Wrocławiu Nigerię. Kibice, którzy chcą się wybrać na ten pierwszy mecz muszą szczególnie uważać. W Internecie można już spotkać bilety na to spotkanie, a oficjalna sprzedaż jeszcze nie ruszyła. Ceny wejściówek wahają się od 340 do 650 złotych. Tyle może stracić każdy kto skorzysta z oferty oszustów.

 

- Jedynym legalnym źródłem zakupu biletu jest portal kupbilet.pl, każdy inny jest właściwie formą, której odpowiednik stanowią "koniki" pod stadionami. Korzystanie z jakichkolwiek innych źródeł stanowi spore ryzyko – powiedział na łamach "Dziennika Zachodniego" Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN.

 

Niejednokrotnie zdarzały się sytuacje, że po zakupie biletu w nielegalny sposób osoba posiadająca taką wejściówkę nie została wpuszczona na stadion. Podczas kontroli na bramkarz zawsze sprawdzana jest seria biletów i błyskawicznie wychodzi na jaw czy jest on oryginalny. Kibice muszą więc czekać na oficjalną sprzedaż.