Kibicu nie daj się oszukać! Pojawiły się fałszywe bilety na mecz kadry

Piłka nożna
Kibicu nie daj się oszukać! Pojawiły się fałszywe bilety na mecz kadry
fot. Cyfrasport

Dzięki bardzo dobrym wynikom reprezentacji Polski pod wodzą Adama Nawałki w naszym kraju zapanowała moda na kadrę. Bilety nawet na mecze towarzyskie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Wykorzystać postanowili to oszuści, którzy wprowadzili w obieg fałszywe bilety na marcowe spotkanie z Koreą Południową.

Już 27 marca reprezentacja Polski na Stadionie Śląskim towarzysko podejmie Koreę Południową, a kilka dni wcześniej we Wrocławiu Nigerię. Kibice, którzy chcą się wybrać na ten pierwszy mecz muszą szczególnie uważać. W Internecie można już spotkać bilety na to spotkanie, a oficjalna sprzedaż jeszcze nie ruszyła. Ceny wejściówek wahają się od 340 do 650 złotych. Tyle może stracić każdy kto skorzysta z oferty oszustów.

 

- Jedynym legalnym źródłem zakupu biletu jest portal kupbilet.pl, każdy inny jest właściwie formą, której odpowiednik stanowią "koniki" pod stadionami. Korzystanie z jakichkolwiek innych źródeł stanowi spore ryzyko – powiedział na łamach "Dziennika Zachodniego" Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN.

 

Niejednokrotnie zdarzały się sytuacje, że po zakupie biletu w nielegalny sposób osoba posiadająca taką wejściówkę nie została wpuszczona na stadion. Podczas kontroli na bramkarz zawsze sprawdzana jest seria biletów i błyskawicznie wychodzi na jaw czy jest on oryginalny. Kibice muszą więc czekać na oficjalną sprzedaż.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie