AGO Gaming awansowało w światowym rankingu!

E-sport
AGO Gaming awansowało w światowym rankingu!
fot. AGO Gaming

Po nowojorskich sukcesach AGO Gaming awansowało w rankingu najlepszych drużyn świata. „Aniołki” zbliżają się do czołowej piętnastki w klasyfikacji przygotowywanej przez HLTV.org.

Przed awansem do ESL Pro League, a także wygraniem globalnych finałów Moutain Dew League AGO Gaming okupowało dwudziestą pierwszą lokatę w rankingu najlepszych drużyn Counter-Strike’a: Global Offensive wg HLTV.org. Po ostatniej aktualizacji zestawienia polska formacje awansowała jednak o trzy oczka, lokując się na miejscu osiemnastym. „Aniołki” wyprzedziły tym samym HellRaisers, Renegades oraz NRG Esports.

 

Na samym szczycie rankingu bez zmian. Z uwagi na świąteczno-sylwestrową przerwę najwybitniejsze zespoły globu nie uczestniczyły w oficjalnych rozgrywkach. Na podium nadal znajdują się więc - od najwyższego stopnia pudła - SK Gaming, FaZe Clan oraz Astralis. „Złota piątka” z Virtus.pro dzielnie utrzymuje się natomiast na pozycji numer dziesięć.

 

Największe zmiany w tabeli czekają nas najprawdopodobniej po zakończeniu ELEAGUE Majora w Bostonie. Ten startuje już 12 stycznia i potrwa niemal do końca miesiąca. Wszelkie informacje na temat zawodów znajdziecie pod TYM adresem

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie