Piłkarz Arsenalu przed meczem bawił się na imprezie z narkotykami

Piłka nożna
Piłkarz Arsenalu przed meczem bawił się na imprezie z narkotykami
fot. PAP/PA

W niedzielę Arsenal doznał kompromitującej porażki z Nottingham Forest (2:4) w 3. rundzie Pucharu Anglii. Jak się okazało, mniej niż 48 godzin przed meczem Alex Iwobi, który miał być czołową postacią "Kanonierów" w tym spotkaniu, bawił się na imprezie, na której - jak donosi "The Sun" - miały być narkotyki.

Regulamin szatni Arsenalu jest prosty: na mniej niż 48 godzin przed meczem piłkarze mają zakaz wychodzenia na imprezy. Powinni się w tym czasie regenerować. Tymczasem dziennik "The Sun" opublikował zdjęcia i wideo z imprezy, na której przed spotkaniem z Nottingham Forest bawił się Iwobi.   

 - To nie do zaakceptowania. Iwobi zostanie ukarany grzywną. Nie można wyjść przed meczem. To niedopuszczalne - gorączkował się Arsene Wenger po obejrzeniu wideo. Francuz odniósł się także do faktu, który podał "The Sun", obecności na imprezie narkotyków. Szkoleniowiec Arsenalu stwierdził, że na to akurat jego podopieczny nie mógł mieć żadnego wpływu.

Podczas niedzielnego meczu 21-letni napastnik był cieniem samego siebie. Reprezentant Nigerii snuł się po boisku i przez 90 minut nie zrobił kompletnie nic, by pomóc swojej drużynie w pokonaniu II-ligowca. Ostatecznie Nottingham Forest pokonało Arsenal 4:2.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze