Pompa Team rozwiązuje główny skład Counter-Strike'a

E-sport
Pompa Team rozwiązuje główny skład Counter-Strike'a
fot. facebook.com/pg/ponczekcs/

Pompa Team zrezygnowała z prowadzenia głównego składu Counter-Strike’a: Global Offensive. Informację podano na Facebooku.

Kiedy zarząd Pompa Teamu ogłaszał odsunięcie od głównej kadry Marcina ‘LTN-a’ Krzemińskiego, zdradził również, że przyszłość ekipy Dawida ‘lunAtica’ Cieślaka jest niepewna. Drużyna miała zostać oficjalnie rozwiązana, jeśli do końca stycznia nie zaprezentuje włodarzom piątego gracza. Jak się jednak okazało, z decyzją nie czekano nawet do końca miesiąca. Organizacja Szymona Kasprzyka podziękowała czwórce zawodników. Decyzję sprowokowało odejście z klubu Patryka ‘ponczka’ Witesa.

 

Poniższy skład Pompa Teamu wykrystalizował się w sierpniu ubiegłego roku - po fuzji sekcji „Yellow” oraz „Black”. Od tego czasu formacji udało się zająć drugie miejsce w trzynastym sezonie CEVO Main.

 

Były skład Pompa Teamu:


Dawid 'lunatic' Cieślak
Konrad 'koyot' Hadała
Patryk 'ponczek' Wites
Kacper 'darko' Ściera

 

Nie znamy dalszej przyszłości czwórki zawodników. Nieoficjalnie mówi się jednak, że Wites dołączy do Venatores, zastępując w kadrze „Myśliwych” Patryka ‘patitka’ Fabrowskiego. W szeregach Pompa Teamu nadal znajduje się jednak zespół akademii, którego główną postacią jest LTN.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie