UFC: Wieczorek poznał kolejnego rywala?

Sporty walki
UFC: Wieczorek poznał kolejnego rywala?
fot. youtube.com

Adam Wieczorek (9-1, 3 KO, 5 SUB) ma za sobą udany debiut w UFC, na którym wypunktował doświadczonego Anthony'ego Hamiltona . Choć nie poznaliśmy jeszcze jego drugiego przeciwnika, to dużo wskazuje na to, że będzie nim Arjan Bhullar (7-0, 3 KO) - zapaśnik, który wystąpił m.in. na igrzyskach olimpijskich w Londynie.

Polski zawodnik wagi ciężkiej miał sporego pecha, bo jego debiut dla największej organizacji MMA na świecie kilka razy był przekładany. W końcu jednak udało mu się wyjść do oktagonu z doświadczonym Anthonym Hamiltonem i mimo problemów na początku wygrał jednogłośnie na punkty. Teraz zadanie może być jednak znacznie poważniejsze...

 

Choć UFC nie potwierdziło jeszcze tego zestawienia, to możemy uwierzyć w doniesienia samego Arjana Bhullara, który na Twitterze poinformował, że zmierzy się z Polakiem. 31-letni Kanadyjczyk z hinduskimi korzeniami ma na swoim koncie bogatą karierę zapaśniczą: zdobył m.in. złoto Igrzysk Wspólnoty Narodów w Delhi, a także wystąpił w Londynie na Letnich Igrzyskach Olimpijskich. Zajął tam trzynaste miejsce.

 

W debiucie dla UFC ograł na punkty Luisa Henrique, ale raczej nie zachwycił. Walka ma się odbyć 14 kwietnia - organizacja na razie nie ogłosiła, gdzie odbędzie się gala w tym terminie.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze