Inne

Żona Stocha: Spełniam się w roli psychologa...

"Chcieliśmy przeprosić przedstawicieli mediów i jednocześnie poinformować, że w najbliższych dniach nie będzie możliwości przeprowadzenia wywiadów z polskimi skoczkami narciarskimi. Trwa jakże ważny sezon olimpijski i celem sztabu szkoleniowego jest jak najlepsze przygotowanie naszych reprezentantów do startu w rozpoczynających się już w lutym Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Po intensywnym 66. Turnieju Czterech Skoczni (dziewięć dni, osiem startów) naszym skoczkom potrzebny jest teraz spokój" – poinformował związek  w oficjalnym oświadczeniu.

 

Już podczas kwalifikacji w Innsbrucku Stoch był pilnowany przez Adama Małysza, który miał za zadanie odizolować go od mediów. Po zawodach oczywiście udzielał wypowiedzi, ale poza tym starał się ograniczać swoją aktywność.

 

Media najbliższą możliwość porozmawiania ze skoczkami będą mieli podczas Pucharu Świata w Zakopanem. Dwa konkursy w Polsce odbędą się 27 i 28 stycznia. Przed nimi odbędzie się oficjalne spotkanie naszych skoczków z przedstawicielami mediów.