Nice 1 Liga: Górnik Łęczna przygotowuje się do obrony przed kolejnym spadkiem

Piłka nożna
Nice 1 Liga: Górnik Łęczna przygotowuje się do obrony przed kolejnym spadkiem
fot. PAP

Spadkowicz z piłkarskiej ekstraklasy Górnik Łęczna po wstrząsie kadrowym przed rozpoczęciem gier pierwszoligowych zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli zagrożone degradacją, ale ani piłkarze, ani trenerzy i działacze nie dopuszczają myśli, by mogło to nastąpić.

W środę łęcznianie pod wodzą klubowej legendy Sławomira Nazaruka rozpoczęli przygotowania do wiosennej części gier na zapleczu ekstraklasy. Na pierwszym treningu pojawili się m.in. 24-letni obrońca, pochodzący z Lubelszczyzny ostatnio zawodnik Piasta Gliwice Marcin Flis oraz wychowanek Górnika 25-letni Michał Zuber, który ostatnio wyróżniał się skutecznością w czwartoligowym Lewarcie Lubartów. Natomiast na pełnych obrotach nie mogą jeszcze ćwiczyć z kolegami Aleksander Komor i Przemysław Pitry wracający po kontuzjach i rehabilitacji.

Górnicy przygotowywać się będą na własnych obiektach i w tym okresie zaplanowano aż dziewięć spotkań kontrolnych, z których pierwsze, ze Stalą Stalowa Wola, rozegrane zostanie już za tydzień.

Wiosenną część rozgrywek pierwszoligowych Górnik Łęczna rozpocznie na własnym stadionie 3 lub 4 marca podejmując Wigry Suwałki.

CM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze