Paixao przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk

Piłka nożna
Paixao przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk
fot. Cyfrasport

Portugalski pomocnik Flavio Paixao przedłużył w czwartek swój kontrakt z występującą w piłkarskiej ekstraklasie Lechią Gdańsk. Nowa umowa będzie obowiązywać przez dwa lata, począwszy od 1 lipca 2018 roku.

Jak poinformowało biuro prasowe gdańskiego klubu, dotychczasowy kontrakt piłkarza z biało-zielonymi wygasał 31 czerwca 2018 roku.

"Nasze rozmowy trwały przez blisko dwa miesiące i cieszę się, że doszliśmy do porozumienia. Jestem z natury optymistą i zawsze stawiam sobie wysokie i ambitne cele. Przychodziłem do Gdańska z myślą o tym, by wywalczyć coś wielkiego i mam nadzieję, że uda mi się to zrealizować" - powiedział Portugalczyk, cytowany w komunikacie prasowym, po podpisaniu nowej umowy z Lechią.

Flavio Paixao piłkarzem gdańskiej drużyny jest od rundy wiosennej sezonu 2015/16 i dotychczas w barwach Lechii rozegrał 68 meczów w Lotto Ekstraklasie, w których strzelił 21 goli. W obecnym sezonie wystąpił w 19 ligowych spotkaniach biało-zielonych, pięciokrotnie wpisując się na listę strzelców.

 


Flavio Paixao urodził się 19 września 1984 roku. W Lechii na pozycji napastnika gra też jego brat bliźniak Marco Paixao.

RM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze