Friday Boxing Night: Jeżewski - Kubicz w walce wieczoru

Sporty walki
Friday Boxing Night: Jeżewski - Kubicz w walce wieczoru
fot. Fight Events

Nikodem Jeżewski (12-0-1, 7 KO) oraz Aleksander Kubicz (10-5-1, 6 KO) zmierzą się w walce wieczoru gali w Wyszkowie organizowanej przez Fights Events. Do wydarzenia dojdzie 16 lutego.

Jeżewski po raz ostatni stanął do walki w grudniu 2016 roku, ale jego pojedynek z Michałem Cieślakiem, w którym nie brakowało kontrowersji, został ostatecznie uznany jako "No Contest. Jego następny rywal - Kubicz, w tym czasie stoczył aż 5 walk, przegrywając trzy starcia (między innymi z Mateuszem Masternakiem), remisując jedno i wygrywając z Siergiejem Beloszapkinem.

16 lutego na organizowanej przez grupę Fight Events w Wyszkowie gali Friday Boxing Night dojdzie także do ciekawie zapowiadającej się walki w kategorii junior ciężkiej pomiędzy Piotrem Podłuckim (5-1, 2 KO) i Krzysztofem Twardowskim (4-0, 2 KO). Podłucki będzie debiutował w wadze do 91 kilogramów, z kolei jego rywal po raz pierwszy będzie boksował z przeciwnikiem mogącym pochwalić się dodatnim bilansem.

Ponadto między linami zaprezentuje się faworyt miejscowej publiczności Mateusz Tryc (4-0, 4 KO). Poniżej możecie zobaczyć plakat gali w Wyszkowie.