Liga Mistrzyń: Developres SkyRes Rzeszów - CSM Volei Alba Blaj. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Liga Mistrzyń: Developres SkyRes Rzeszów - CSM Volei Alba Blaj. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów w czwartek zmierzą się z mistrzem Rumunnii, CSM Volei Albą Blaj. Jeśli zespół Lorenzo Micceliego odniesie zwycięstwo ma szansę na zajęcie wysokiej pozycji w grupie.

Rzeszowianki od pięciu meczów są niepokonane zarówno w kraju jak i w Europie, a rok 2018 zaczęły od pewnego zwycięstwa z Muszynianką Muszyna (3:0). W Lidze Mistrzyń ostatnio wygrały z francuskim ASPTT Mulhouse (3:1)

Następnym zadaniem drużyny z Rzeszowa będzie konfrontacja z mistrzem Rumunii CSM Volei Alba Blaj. Zespół Darko Zakoca w rodzimej lidze jest wiceliderem z bilansem dziewięciu wygranych i jedną porażką. Dotychczas rumuńska drużyna nie była postrachem europejskich rozgrywek, ale potrafiła sprawiać niespodzianki - jedną z nich jest wygrana po zaciętym meczu z Volero Zurich.

Siła napędowa zespołu z Rumunii to zagraniczne zawodniczki - kubańska atakująca Ana Cleger Abel, brazylijski środkowe Maraiana T. De Aquino i Renata Maggioni, bułgarska rozgrywająca Petya Barakowa i serbska libero Marina Vujović.

Podkarpacka drużyna zagra przed własną publicznością i ma w składzie wiele ogranych na arenie międzynarodowej siatkarek, a wyjście z grupy jest w zasięgu polskiej drużyny.

Transmisja meczu w czwartek od 17:55 w Polsacie Sport!

en, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie