Luz poza głównym składem PRIDE!

E-sport
Luz poza głównym składem PRIDE!
fot. Pride

Maciej ‘Luz’ Bugaj nie będzie grał już w głównym składzie PRIDE. „Pan Pesteczka” został przeniesiony do akademii zespołu. Nie znamy jego następcy.

Informacja o odsunięciu Luza od głównego składu PRIDE niespodziewanie pojawiła się na Facebooku. Bugaj od dziś reprezentować będzie akademię „Orzełków”, w której zastąpi Kamila ‘PacHiego’ Pachuckiego. Ten usiądzie na ławce rezerwowych. Wraz z młodymi talentami wspieranymi przez klub Piotra Lipskiego Luz wystąpi podczas Copernicup 2018 w Toruniu.

 

Znany ze swojego „trash talku” Luz do PRIDE wstąpił w styczniu zeszłego roku. Z orzełkiem na piersi zdołał m.in. triumfować podczas pierwszego sezonu Polskiej Ligi Esportowej, a także dwa razy wznosił Puchar Polski Cybersportu. Tylko krok dzielił go również od udziału w ELEAGUE Majorze. Spółka Jacka ‘MINISE’a’ Jeziaka wzięła przecież udział w europejskim Minorze w Bukareszcie.

 

Skład PRIDE:

 

Jacek ‘MINISE’ Jeziak
Paweł ‘reatz’ Jańczak
Piotr ‘morelz’ Taterka
Tomasz ‘ToM223’ Richter

 

Kto zastąpi Bugaja w kadrze „Orzełków”? Jeszcze tego nie wiemy. - Aktualnie jesteśmy w fazie testów wielu zawodników, więc na wszelkie oficjalne informacje odnośnie pierwszego składu będzie trzeba poczekać - podaje organizacja.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie