Materla poprowadził trening... piłkarzy Pogoni Szczecin

Sporty walki

Michał Materla (25-5 7 Ko, 12 SUB), który przygotowuje się do gali KSW 42, znalazł czas, by poprowadzić trening piłkarzy Pogoni Szczecin. "Cipao" pokazał "Portowcom" kilka technik rodem z MMA.

Materla w październiku wrócił do klatki KSW po ponad rocznej przerwie. Podczas gali w Dublinie wygrał przez techniczny nokaut z Paulo Thiago. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo szczecinianina dla największej organizacji MMA w Polsce. Ostatnią porażkę poniósł w listopadzie 2015 roku, kiedy stracił pas kategorii średniej w pojedynku z Mamedem Khalidovem. Na początku marca "Cipao" zobaczymy na gali KSW 42. Na razie nie wiadomo, kto będzie jego rywalem.

Po zimowej przerwie do treningów wrócili zawodnicy Pogoni Szczecin. Na jedne z pierwszych zajęć udali się oni na trening do Materli. 33-latek pokazał im kilka technik znanych z MMA i poprowadził ćwiczenia. Ekipa Pogoni zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy, znajomość sztuk walki może im się więc przydać, bo walka o utrzymanie będzie zapewne w tym sezonie bardzo zacięta.