Polski akcent ponownie w Giants Gaming. Mystiques i Kashtelan w Hiszpanii

E-sport
Polski akcent ponownie w Giants Gaming. Mystiques i Kashtelan w Hiszpanii
fot. Giants Gaming

Patryk ‘Mystiques’ Piórkowski i Gaweł ‘Kashtelan’ Paprzycki uzupełnili grono Polaków zatrudnionych przez hiszpańskie drużyny. Duet przywdział trykoty Giants Gaming.

Ostatnio Mystiquesa podziwiać mogliśmy w barwach Pompa Teamu. Z polską formacją Piórkowski zdobył m.in. drugi Puchar Polski Cybersportu czy też brązowe medale drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Swego czasu zawodnik ten rywalizował jednak również w Hiszpanii. Na początku zeszłego roku reprezentował Movistar Riders uczestniczące wtedy w LVP Segunda División.

 

- Miałem ofertę grania w innej drużynie hiszpańskiej, lecz pomyślałem, że wybranie Giants po prostu będzie lepszą decyzją i wpłynie lepiej na moją karierę - jeżeli oczywiście będę się dobrze prezentował - ogłosił na Facebooku Piórkowski.

 

Kashtelan do Hiszpanii przeniósł się natomiast z Niemiec. Ostatnie miesiące spędził w EURONICS Gaming, któremu w ramach ESL Meisterschaft udało się przejść do fazy pucharowej.

 

Formację uzupełniają: Pavle 'Yoppa' Kostić z Serbii, Hiszpan - Iván ‘Razork’ Martín, a także Matthew ‘Deadly’ Smith z Wielkiej Brytanii. Stanowisko trenera obejmuje natomiast Aliaksei ‘SharkZ’ Taranda. Mystiques swoją decyzję tłumaczył zresztą właśnie obecnością w zespole tego szkoleniowca. - Wydaję mi się, że jest jednym z najlepszych w lidze i liczę, że dużo wniesie do gry - napisał.

 

Skład Giants Gaming:


TOP: Pavle ‘Yoppa”’ Kostić
JUNGLE: Iván ‘Razork’ Martín
MID: Gaweł ‘Kashtelan’ Paprzycki
AD Carry: Matthew ‘Deadly’ Smith
SUPPORT: Patryk ‘Mystiques’ Piórkowski

 

Giants Gaming występuje w najwyższej lidze League of Legends w Hiszpanii - SuperLiga Orange. W zeszłym sezonie drużyna z Jakubem ‘JacTrollem’ Skurzyńskim w składzie niemal bezbłędnie przebrnęła przez fazę zasadniczą, wygrywając później etap pucharowy.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze