Ziobro ujawnia nowe fakty w sprawie zawieszenia kariery!

Zimowe
Ziobro ujawnia nowe fakty w sprawie zawieszenia kariery!
fot. Cyfrasport

Jan Ziobro zdecydował się opublikować kolejne fakty w związku z aferą, którą sam niedawno wywołał. Tym razem polski skoczek rzuca nowe światło na zarzuty, które ostatnio przedstawił za pośrednictwem swojego konta na Facebooku.

Na początku 2018 roku Ziobro opublikował filmik, w którym opowiedział o swojej sytuacji - Podjąłem decyzję o zawieszeniu mojej kariery. To nie jest tak, że nie chcę skakać. Kontynuowanie mojej kariery nie ma sensu, gdyż wielu ludzi w mojego otoczenia chce mnie zniszczyć jako zawodnika. Jest szereg decyzji, które są skandaliczne. Te kłody są mi rzucane od dłuższego czasu pod nogi. Jestem na każdym kroku pomijany, poniżany i traktowany gorzej niż tło. Ta sytuacja wygląda beznadziejnie - stwierdził z żalem.

 

Sprawę zaczęli komentować ludzie ze środowiska m.in. Adam Małysz, który na łamach Przeglądu Sportowego skrytykował zachowanie młodszego kolegi.

 

Teraz Ziobro postanowił znowu dolać oliwy do ognia. W zamieszczonym filmiku przedstawia dowody na to, że był niesprawiedliwie traktowany przez środowisko skoków narciarskich.

 

- Przedstawię Wam dwa fakty, które miały wpływ na moją ostatnią decyzję - zaczyna Ziobro. Następnie przedstawia dwie sytuacje, jedną z nich jest wewnętrzny sprawdzian kadry A i kadry B, w którym 26-latek zajął trzecie miejsce. Potem jednak nie dostał szansy podczas konkursu w Courchevel. Druga sytuacja miała miejsce podczas zawodów w Wiśle, kiedy zajął siódme miejsce. Jeśli chodzi o Polaków, był drugi. Mimo to na kolejny konkurs nie dostał powołania.

 

 

Ziobro zamieścił wyniki wspomniane w tych dwóch sytuacjach, a także dodał, że w następnym filmie zdradzi, co dostał za dobrą postawę w Wiśle. Zobaczymy więc jaki będzie ciąg dalszy tej historii.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie