Kolejna kompromitacja Spiridonowa. Surowa kara za niesportowe zachowanie

Siatkówka
Kolejna kompromitacja Spiridonowa. Surowa kara za niesportowe zachowanie
fot. PAP

Za Aleksiejem Spiridonowem ciągnie się fatalna reputacja skandalisty, którą na przestrzeni lat wypracował sobie na boiskach a także poza nimi. Teraz kontrowersyjny siatkarz został surowo ukarany za swoje zachowanie z meczu 18. kolejki ligi rosyjskiej.

Podczas spotkania Nova Nowokujbyszewsk - Jenisej Krasnojarsk (3:2), które odbyło się 10 stycznia tego roku, Spiridonow po raz kolejny nie utrzymał nerwów na wodzy.

Siatkarz najpierw otrzymał żółtą kartkę od sędziego, a następnie w czwartym secie za niecenzuralne słowa zobaczył żółtą oraz czerwoną kartkę i w konsekwencji musiał opuścić boisko.

Nie był to jednak koniec kłopotów Spiridonowa, ponieważ po meczu wręczono mu dokument, z którego wynika, że został ukarany karą 50 tysięcy rubli (około 3 tysięcy złotych) oraz przymusową pauzą w jednym spotkaniu. Knąbrny zawodnik "pochwalił" się pismem na swoim profilu twitterowym.

 


Rosjanin znany jest z niesportowych gestów, zachowań oraz kontrowersyjnych poglądów, zwłaszcza w odniesieniu do Polski i Polaków.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze