Piłkarz PSG spotyka się z Miss Universe? (ZDJĘCIA)

Piłka nożna
2018.01.14 Piłkarz PSG spotyka z Miss Universe?
Galeria zdjęć (14)

W sportowym życiu nie idzie mu najlepiej, ale sprawy miłosne układają się doskonale. Wydaje się, że Hatem Ben Arfa zdobył jeden z najcenniejszych "łupów" w swojej karierze i skradł serce Miss Francji oraz Miss Universe z 2016 roku - Iris Mittenaere.

Ben Arfa ostatnich miesięcy w sportowym życiu nie zaliczył do najbardziej udanych, ale w sprawach miłosnych narzekać nie może. Piłkarz "wpadł w oko" Iris Mittenaere i jak można się domyślić przyjął zaloty Miss Universe oraz Miss Francji z 2016 roku.

O spotkaniu pary w nocnym klubie informowały francuskie media, a ich wspólne zdjęcie znalazło się na okładce magazynu Public. - Kiedy Iris zobaczyła Ben Arfę wchodzącego do klubu od razu na jej twarzy pojawił się uśmiech - zdradził jeden ze świadków zajścia.

Zobaczymy, jak rozwinie się znajomość francuskiej pary, ale w niedalekiej przyszłości Ben Arfę najprawdopodobniej czeka wyprowadzka z Paryża. Wszystko ze względu na ciężką sytuację klubową pomocnika.

Ben Arfa już od dłuższego czasu znajduje się na wylocie z Paris Saint-Germain. Piłkarz kilka miesięcy temu został odsunięty od pierwszej drużyny, ale odmówił zmiany barw klubowych. Ostatnie doniesienia ze stolicy Francji mówią, że pomocnik opuści PSG w trwającym okienku transferowym i prawdopodobnie przeniesie się na Wyspy Brytyjskie. Ben Arfa łączony jest z Leicester City, którego szkoleniowcem jest były opiekun Francuza z Nicei Claude Puel.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze