Trzecioligowiec postraszył Lecha Poznań w sparingu

Lech Poznań wygrał z Polonią Środa Wielkopolska 4:3 w pierwszym sparingu "Kolejorza" w 2018 roku. W zespole gości zagrał były piłkarz ekipy z Poznania - Luis Henriquez. W barwach Lecha wystąpiło dwóch nowych graczy - Thomas Rogne i Piotr Tomasik.

Tomasik wszedł na boisko po przerwie i asystował przy bramce Mario Šituma na 4:1 w 80. minucie. W końcówce goście strzelili jeszcze dwa gole i napędzili stracha Lechitom, którzy ostatecznie wygrali z trzecioligowcem jedną bramką. Pozostałe trafienia dla Lecha zaliczyli Christian Gytkjær, Radosław Majewski i Darko Jevtić. Rogne zagrał w barwach "Kolejorza" pierwsze czterdzieści pięć minut.

Lech Poznań - Polonia Środa Wielkopolska 4:3 (2:0)
Bramki dla Lecha: Christian Gytkjær 8, Radosław Majewski 15, Darko Jevtić 68, Mario Šitum 80