Klopp w euforii po zwycięstwie nad "Obywatelami" przeklął na wizji! (WIDEO)

Piłka nożna
Klopp w euforii po zwycięstwie nad "Obywatelami" przeklął na wizji! (WIDEO)
fot. PAP

W niedzielę Liverpool F.C. w niesamowitych okolicznościach pokonał Manchester City 4:3, w hicie 23. kolejki Premier League. Po spotkaniu w wielką euforię wpadł trener "The Reds" Jurgen Klopp, który udzielając wywiadu na żywo trochę się zapomniał.

Klopp znany jest z tego, że dosłownie "żyje" każdym spotkaniem swojej drużyny i w bardzo żywiołowy sposób reaguje na wydarzenia mające miejsce na placu gry. Po niesamowitym zwycięstwie nad piastującą funkcję lidera ekipą "Obywateli", niemiecki szkoleniowiec cały czas był "napompowany" emocjami, w rezultacie czego podczas udzielania wywiadu doszło do zabawnej sytuacji.

W pomeczowym studiu Klopp został poproszony przez prowadzącego Arlo White'a oraz ekspertów Lee Dixona i Graeme'a Le Saux o komentarz odnośnie meczu. Jak się okazało emocje cały czas były obecne...


- Na to zwycięstwo można patrzeć z dwóch stron. Jako trener powiedziałbym, że parę rzeczy mogliśmy zrobić lepiej, natomiast jako kibic powiedziałbym po prostu: Co to ku... było?! Niesamowite! - wypalił Niemiec.

Klopp został momentalnie upomniany przez prowadzącego studio, po czym obrócił całą sytuację w żart.

- Aha, no tak... W Ameryce coś takiego by przeszło, ale w Anglii to już zupełnie inna bajka - dodał.

Powodem wysokiego poziomu adrenaliny u Niemca był z pewnością fakt, że w ostatnich minutach meczu jego zawodnicy stracili dwa gole, jednak dzięki wypracowanej wcześniej przewadze i tak zainkasowali komplet punktów. Była to pierwsza porażka Manchesteru City w obecnym sezonie.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze