Balotelli sprawił mnóstwo problemów Glikowi! AS Monaco uratowało remis

Dopiero w doliczonym czasie gry AS Monaco zapewniło sobie punkt w starciu z Niceą. Wcześniej na gola Adama Diakhaby'ego dwukrotnie odpowiedział Mario Balotelli. Remis gospodarzom uratował Falcao.

Mistrzowie Francji nie byli w stanie odpowiedzieć na wcześniejsze zwycięstwo Olympique Marsylii. Choć wszystko zaczęło się dobrze, bo Adama Diakhaby w nieco przypadkowy sposób umieścił piłkę w siatce, to wraz z kolejnymi minutami było coraz gorzej. A w roli głównej wystąpił Mario Balotelli.

Włoski napastnik zdobył dwie bramki: najpierw uprzedził Kamila Glika i wpakował piłkę do siatki, a następnie po tym, jak Polak nie zdołał przeciąć podania od Jeana Michaela Seriego, przechytrzył Andreę Raggiego.

AS Monaco wywalczyło remis w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Bardzo przytomnie zachował się Jorge, który od razu po wywalczeniu rzutu wolnego wznowił grę. Piłka trafiła do Stevana Jovetica - jego strzał odbił Walter Benitez, ale przy dobitce Falcao nie miał już szans. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

AS Monaco - Nice 2:2 (1:0)

Bramki: Diakhaby 33, Falcao 90+2 - Balotelli 47, 68.

AS Monaco: Subasic - Sidibe, Glik, Raggi, Jorge - Moutinho, N'Doram (Ghezzal 81) - Keita (69 Rony Lopes), Lemar, Diakhaby (76 Jovetic) - Falcao.

Nice: Benitez - Burner, Marlon, Dante, Le Marchand (60 Sarr) - Lees Melou, Cyprien, Seri - Saint-Maxim, Balotelli (90+4 Srarfi), Plea.

Żółte kartki: Glik, Keita, Moutinho, Diakhaby - Plea, Cyprien, Balotelli.