Liga Mistrzów: Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka

Dwa domowe zwycięstwa pozwoliły siatkarzom Jastrzębskiego Węgla uplasować się na pozycji lidera grupy D. Teraz jednak "Pomarańczowych" czeka ekstremalnie trudne zadanie - mecz z Zenitem Kazań, jedną z najlepszych ekip na świecie. Początek transmisji meczu Ligi Mistrzów Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel od godz. 15:55 w Polsacie Sport.

Jak przyznaje tymczasowy opiekun polskiej drużyny Leszek Dejewski, jego zawodnicy czują się spokojnie i chociaż przeciwnik jest bardzo wymagający, to postarają się sprawić niespodziankę.

- Wszyscy wiedzą, przeciwko komu gramy. Postaramy się sprawić niespodziankę, wygrać seta, może dwa. Nie czujemy presji, ten mecz może być dla nas luźniejszy - powiedział.

Dejewski pełnił rolę pierwszego trenera już w meczu przeciwko ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. W następnej kolejce ligowej jego obowiązki oficjalnie przejmie Ferdinando De Giorgi, który na tym stanowisku zastąpi Marka Lebedewa..

Zenit to pięciokrotny zwycięzca Ligi Mistrzów, a jego supremacja na Starym Kontynencie jest nie do podważenia. Plejadę gwiazd uzupełnia świetny Wilfredo Leon, Kubańczyk z polskim paszportem. Przed sezonem do drużyny z Tatarstanu dołączył znany z występów w Jastrzębskim Węglu Igor Yudin.

 

 

Zenit był niepokonany w rosyjskiej lidze przez 2 lata. Pierwsza od 64 meczów porażka przytrafiła im się dopiero w listopadzie 2017 roku. Ten sezon nie jest już tak udany. Rosjanie przegrali dwa mecze ligowe, ale ostatnie pewne zwycięstwo pozwoliło im wrócić na fotel lidera.

Początek transmisji meczu Ligi Mistrzów Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel od godz. 15:55 w Polsacie Sport.

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie