Ronaldo postawił Realowi Madryt ultimatum?

Piłka nożna
Ronaldo postawił Realowi Madryt ultimatum?
fot. PAP

Sytuacja Cristiano Ronaldo w ostatnim czasie mocno się skomplikowała. Cały czas nie wiadomo, jaka czeka przyszłość, a coraz częściej mówi się o jego odejściu. Jak informuje "Marca" Portugalczyk postawił zarządowi ultimatum: chce otrzymywać takie wynagrodzenie, jakie posiada Lionel Messi.

Odejdzie czy nie odejdzie? To pytanie dotyczy już nie tylko fanów Realu Madryt, bo sytuacją portugalskiego gwiazdora żyje już większość piłkarskiego świata. Ostatnio pojawiły się głosy, Ronaldo chce wrócić do Manchesteru United na skutek niedotrzymanych obietnic Florentino Pereza.

 

Piłkarz czeka na ofertę klubu, która skłoni go do przedłużenia kontraktu. Warunek jest prosty: jego zarobki mają być wyższe niż te, jakie otrzymuje Lionel Messi. Według danych opublikowanych przez Football Leaks, Argentyńczyk może pochwalić się zarobkami, które oscylują wokół 100 milionów euro brutto rocznie! Ronaldo chce więc zarabiać więcej - inaczej nici z jego podpisu. Nie podoba mu się, że choć zdobył Złotą Piłkę, to na liście płac wyprzedza go nie tylko największy konkurent z La Liga, ale także Neymar.

 

Z pewnością czas takiego stanowiska jest niefortunny, gdyż Real Madryt zawodzi praktycznie na każdym kroku w lidze, mając już 19 punktów straty do pierwszej Barcelony. 

Na celowniku Realu od dłuższego czasu znajduje się Eden Hazard. Czy Belg będzie więc naturalnym zastępcą Ronaldo?

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze