Bełchatowska samba! Genialna akcja PGE Skry (WIDEO)

Siatkówka

W drugim secie meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów drużyna Skry Bełchatów zabawiła się z blokiem rywali rozgrywając fantastyczną akcję w iście brazylijskim stylu. Siatkarze Dinama Moskwa byli kompletnie zdezorientowani.

Na samym początku drugiej partii nawiązała sie dłuższa wymiana. Po niedokładnym przyjęciu Kacpra Piechockiego Grzegorz Łomacz był zmuszony wystawić sytuacyjną piłkę na lewe skrzydło. Lekki atak Bartosza Bednorza został wybroniony przez siatkarzy Dinama, lecz nie wykorzystali oni kontry.

Zupełnie inaczej było w przypadku bełchatowian, którzy rozegrali akcję, jakiej nie powstydziliby się nawet Brazylijczycy. Rozgrywający PGE Skry obronił jednocześnie rozgrywając do szóstej strefy. Na piłkę dynamicznie nabiegał Milad Ebadipour i kiedy rywale myśleli, że z pełną mocą zaatakuje z drugiej piłki, on odegrał ją do Mariusza Wlazłego. Totalnie zdezorientowani Rosjanie nawet nie drgnęli w bloku, a to pozwoliło atakującemu wbić efektownego gwoździa z prawego skrzydła.

Skra ostatecznie wygrała to spotkanie 3:2, dzięki czemu pozostaje w walce o awans do kolejnej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze