FEN 20: Znamy nazwisko rywala Łebkowskiego

Sporty walki
FEN 20: Znamy nazwisko rywala Łebkowskiego
fot. Materiały prasowe

Poznaliśmy nazwisko zawodnika, z którym zmierzy się Kamil Łebkowski (16-7, 9KO, 2SUB) podczas gali FEN 20: Next Level. W przeciwnym narożniku w Torwarze zobaczymy Daniela Torresa (6-3, 4 KO, 1 SUB).

11 marca 2017 roku właśnie w Torwarze Łebkowski stoczył bardzo wyrównany bój z Gabrielem Silvą. Potem dwukrotnie walczył jeszcze dla FEN, a teraz zapowiada, że z dobrej strony pokaże się przed stołeczną publicznością. "Bomba" zrobi wszystko, aby skraść show i być jedną z najjaśniejszych postaci podczas jubileuszowej gali. Zawodnik od kilku miesięcy trenuje w Warszawskim Centrum Atletyki, co ma w jeszcze lepszy sposób przygotować go do 20. edycji.

 

Torres w marcu dopiero zadebiutuje pod szyldem FEN, ale w ostatnim czasie ten niespełna 24-letni Brazylijczyk jest na fali wznoszącej, co będzie chciał zresztą udowodnić w Torwarze. Ostatnie dwa pojedynki wygrał i oba te zwycięstwa odniósł przed czasem. To właśnie efektowność, z jaką „Lyoto” kończy pojedynki, jest jego znakiem rozpoznawczym. Brazylijczyk to podopieczny słynnego trenera, Andrea Benkei. Z sześciu zwycięstw aż pięć miało miejsce przed czasem. Ostatnim razem sędziowie musieli wskazywać na jego zwycięstwo… w 2014 roku. Od tamtego czasu pochodzący z Kraju Kawy fighter cztery razy wygrał i raz przegrał.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie