Małe derby Polski znów dla AGO Gaming!

E-sport
Małe derby Polski znów dla AGO Gaming!
fot. Twitter

Pomimo bardzo wyrównanego meczu, dwóch map w, których zarówno "Aniołki" jak i Pride szły łeb w łeb, wynik meczu zakończył się pozytywnie dla tych pierwszych. Ostateczny rezultat to 16:13 Train i 19:16 Mirage.

Spotkanie rozpoczeło się na mapie Train, gdzie ani podopieczni Bogusława Leśniodorskiego, ani Piotra "neqstv" Lipskiego, nie mogli stworzyć sobie znaczącej przewagi. Pomimo tego przy zmianie stron "Aniołki" miały przewagę 9:6 i do samego końca nie pozwoliły sobie na wypuszczenie tej wygranej z rąk.

 

Druga odsłona meczu to już pasmo zmian. Początek należał zdecydowanie do drużyny Damiana "Furlana" Kisłowskiego. Grając po stronie antyterrorystów kontrolowali całą  grę i nie dawali żadnych szans atakującym zawodnikom drużyny Pride, czego efektem był wynik 10:5 dla AGO. Mapa Mirage znana jest z niespodziewanych zmian, tak też stało się i tym razem. Losy gry odwróciły się o 180 stopni i to drużyna Michała "MHLa" Engela przejeła inicjatywe, perfekcyjnie kontrolowała zarówno bombside A, jak i B. Świetna dyspozycja Pride po tej stronie doprowadziła do dogrywki, niestety dla tej drużyny, impet z jakim jeszcze przed chwilą wygrywali rundę za rundą zniknął, a dogrywka zakończyła się 19:16 dla AGO.

 

Tymsamym "Aniołki" zapewniły sobie awans do finału grupy, w którym zmierzą się z wygranym meczy Pride vs Team Spirit.

MG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie