Walcott odszedł z Arsenalu, ale zostawił po sobie... placek z kurczaka

Piłka nożna
Walcott odszedł z Arsenalu, ale zostawił po sobie... placek z kurczaka
fot. PAP/EPA

Theo Walcott po dwunastu latach zmienił barwy klubowe i przeniósł się z Arsenalu do Evertonu. Restauracja Kanonierów mieszcząca się niedaleko stacji metra w północnym Londynie poinformowała, że mimo tego z menu nie zniknie potrawa "placek z kurczakiem Theo Walcotta".

Ekipa The Gunners może pochwalić się własną restauracją, w której znajdują się potrawy nazwane na cześć zasłużonych piłkarzy Arsenalu. Można więc tam znaleźć placki Denisa Bergkampa, Thierry'ego Henry oraz Patricka Vieiry. W menu znajduje się także placek z kurczakiem Theo Walcotta. Właściciele lokalu dostali sporo pytań jakoby ta potrawa miała zniknąć z jadłospisu. 

 

– Jego 108 zdobytych bramek, a także gol w finale FA Cup jest wart coś znacznie więcej niż status „plackowej legendy” w naszych księgach – uspokajają.

 

28-letni Walcott spędził na The Emirates dwanaście lat i rozegrał ponad 400 spotkań dla Kanonierów. Niedawno podpisał trzy i pół letni kontrakt z Evertonem.

 

Piebury Corner on Twitter

To answer a few queries @theowalcott's name stays on the Jerk Chicken pie permanently. 108 goals and an opening winning goal in an FA Cup Final is more than worthy of PieLegend status in our books. #classispermanent

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie