Team Kinguin mistrzem X-BET.co Invitational

E-sport
Team Kinguin mistrzem X-BET.co Invitational
fot. Kinguin

Zawodnicy Teamu Kinguin w świetnym stylu dokończyli rozgrywki z serii X-BET.co Invitational. Polsko-portugalska formacja stanęła na najwyższym stopniu podium, w wielkim finale pokonując eXtatus.

Internetowy turniej „Pingwiny” rozpoczęły w pełni polskim składzie. Bez problemu wówczas pokonały w grupie SEAL Esports, a także GoodJob. Faza pucharowa również nie sprawiła im nadzwyczajnych problemów. Pojedynki z EnVyUs Academy i HAVU wpadły na ich konto bez straty mapy. Mecz o złoto z eXtatus - już po zmianach kadrowych - był jednak wielką niewiadomą.

 

Początkowo na jeden jeszcze pojedynek do wyjściowego składu Teamu Kinguin powrócić miał Grzegorz ‘SZPERO’ Dziamałek oraz Kacper ‘kap3r’ Słoma. Niespodziewanie na serwerze pojawiła się jednak portugalska część drużyny: Ricardo ‘fox’ Pacheco i Christopher ‘MUTiRiS’ Fernandes. Mimo kiepskiego debiutu odświeżonego zespołu, potyczka z eXtatus została dosłownie zdominowana przez ekipę Karola ‘rallena’ Rodowicza. Na Cache rywale „Pingwinów” pokusili się o zdobycie tylko czterech rund, a na Mirage stać było ich wyłącznie na dziewięć punktów.

 

Team Kinguin 2:0 eXtatus
Cache 16:4; Mirage 16:9

 

Triumf zapewnił reprezentantom Kinguin nie tylko $2,000, ale również zaproszenie do kolejnej odsłony turnieju.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze