LSK: Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Na inaugurację rundy rewanżowej Ligi Siatkówki Kobiet naprzeciw siebie staną Trefl Proxima Kraków oraz ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja meczu w Polsacie Sport.

Zdecydowanym faworytem meczu będzie drużyna z Łodzi. Po pierwszej rundzie fazy zasadniczej podopieczne Michala Maska zajmują bowiem pierwsze miejsce w tabeli i nad obrończyniami mistrzowskiego tytułu z Polic posiadają 1 punkt przewagi. Przyjezdne będą chciały z pewnością zachować tytuł lidera, do czego konieczne może okazać się wywalczenie zwycięstwa z kompletem punktów.

Po 13 dotychczasowych kolejkach gospodynie zajmują 9. miejsce w tabeli, a w dodatku ich zdobycz punktowa pozostawia sporo do życzenia, więc każde dodatkowe "oczko" będzie dla nich na wagę złota.

W pierwszej rundzie górą były łodzianki, które we własnej hali zwyciężyły 3:1. Zawodniczką tamtego spotkania została Lucie Muhlsteinova. Nie tylko rozdzielała ona koleżankom dokładne piłki, ale również sama zdobyła 5 punktów.

Transmisja meczu Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź od godziny 14.45 w Polsacie Sport. Komentują Damian Dacewicz i Tomasz Wójtowicz.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze