Masternak niczym mors! (WIDEO)

Sporty walki

Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) zapewne już nie raz trenował w ekstremalnych warunkach. Tym razem "Master" postanowił na zupełnie nową formę odnowy biologicznej. Polski pięściarz został bowiem morsem i wykąpał się w przeręblu.

Masternak zamieścił na swoim Twitterze nagranie, na którym widać jak zażywa kąpieli w przeręblu. Nie wiadomo, gdzie film został nagrany, ale głosy w nim świadczą o wschodzie Europy. Widzimy jak polski pięściarz wchodzi do przerębla, wykonuje znak krzyża i kilkukrotnie zanurza się w lodowatej wodzie, niczym prawdziwy mors.


"Master" poinformował niedawno, że dostał propozycję walki z Maximem Vlasovem na gali w Soczi, ale odmówił stoczenia pojedynku z tak wymagającym rywalem bez normalnego okresu przygotowawczego. Ostatnio był sparingpartnerem Oleksandra Usyka, który już 27 stycznia zmierzy się w Rydze z Mairisem Briedisem. Na razie nie wiadomo, kiedy Masternak będzie znowu boksował. Polak ma za sobą cztery z rzedu wygrane, a niedawno pojawił się temat jego ewentualnego występu w MMA.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze