Znany duet komentatorów wraca do UFC!

Sporty walki

Już w nocy z soboty na dzielę od godziny 4:00 w Polsacie Sport transmisja gali UFC 220: Miocic vs Ngannou. Wydarzenie skomentują znani i lubiani przez kibiców Andrzej Janisz oraz Łukasz Jurkowski!

UFC i Polsat zawarły umowę na transmisję gal UFC w Polsce. Polscy fani MMA będą mogli oglądać wszystkie gale UFC na antenach Polsatu przez najbliższe trzy lata.

- Bardzo cieszymy się z nawiązania długoterminowej współpracy z UFC, największą  światową organizacją MMA. Nasi widzowie i fani MMA w Polsce będą mieli przez najbliższe trzy lata wyjątkową okazję zobaczenia wszystkich gal UFC. Cieszymy się tym bardziej, że na galach UFC występują polscy wojownicy z naszą mistrzynią Joanną Jędrzejczyk na czele - stwierdził Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat.

Pierwsze spotkanie z największą organizacją MMA na świecie jużw nocy z soboty na niedzielę (20/21 stycznia) podczas gali UFC 220. W Bostonie dojdzie do dwóch walk mistrzowskich - w kategorii półciężkiej i ciężkiej. Czy Stipe Miocic zdoła przełamać klątwę pasa królewskiej kategorii ciężkiej i w konfrontacji z Francisem Ngannou zdoła po raz trzeci obronić tytuł? Czy już w czwartej walce dla UFC Volkan Oezdemir zdobędzie pas mistrzowski kategorii półciężkiej? Nie będzie łatwo, bo w przeciwnym narożniku oktagonu pojawi się Daniel Cormier.

Wydarzenie zapowiada się niezwykle ciekawie, a o emocje zadba również duet znanych komentatorów - Andrzej Janisz oraz Łukasz Jurkowski.

Transmisja UFC 220: Miocic vs Ngannou w nocy z soboty na niedzielę od godziny 4:00 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze