Orkowski - Łysoniewski na gali Babilon MMA 3

Sporty walki

Tomasz Babiloński ogłosił za pośrednictwem Twittera pierwszą walkę gali Babilon MMA 3. 17 marca w Radomiu zmierzą się byli rywale Szymona Kołeckiego, Michał Orkowski (3-2, 2 KO, 1 SUB) i Łukasz Łysoniewski (1-3, 1 NC, 1 KO).

Niedawno promotor poinformował, że 17 marca odbędzie się trzecia odsłona Babilon MMA. W niedzielę Babiloński podał pierwszą walkę gali, która odbędzie się w hali MOSIR w Radomiu.

 

Orkowski i Łysoniewski nie są doświadczonymi zawodnikami. Pierwszy z nich debiutował w MMA w 2016 roku. Pierwsze dwie walki wygrał po szybkich nokautach w pierwszych rundach. Potem jednak przegrał po przez duszenie trójkątne ze Stanislavem Khmilkovskiym. Następnie wrócił zwyciężając z Benem Adwubim.

 

Największym jego wyzwaniem była walka z Szymonem Kołeckim na gali Babilon MMA 2. Mimo bardzo dobrego początku, musiał uznać wyższość rywala, który wygrał przez TKO w pierwszej rundzie.

 

Nieco gorszym rekordem może się pochwalić Łysoniewski, który również przegrał w swojej karierze z Kołeckim. Na wspomnianej już gali Babilon MMA 2 zanotował swoje pierwsze zwycięstwo pokonując Rusłana Chapko.

 

 

Walka Michała Orkowskiego z Szymonem Kołeckim w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze