Real Madryt rozbił Deportivo la Coruna! Ronaldo i Bale z golami

Real Madryt pokonał na Santiago bernabeu Deportivo la Coruna aż 7:1 w 20. kolejce La Liga. Goście pierwsi wyszli na prowadzenie, ale potem praktycznie już nie istnieli. Po dwa gole dla "Królewskich" strzelili Gareth Bale, Cristiano Ronaldo oraz Nacho.

Po trzech meczach bez zwycięstwa w lidze piłkarze z Madrytu gościli na własnym obiekcie Deportivo. Real musiał zacząć punktować, gdyż czwarta pozycja w La Liga była ogromnym rozczarowaniem w stolicy Hiszpanii. W pierwszym starciu, które miało miejsce w sierpniu „Los Blancos” wygrali pewnie 3:0.

Niedzielne spotkanie piłkarze Zinedine'a Zidane'a rozpoczęli najgorzej jak tylko mogli, gdyż już w 23. minucie stracili gola. Potem jednak na boisku rządziła tylko jedna drużyna. Do przerwy "Królewscy" prowadzili 2:1 po trafieniach Nacho i Bale'a.

W drugiej połowie gospodarze dosłownie zmietli przeciwników. Dwa trafienia zaliczył Ronaldo, który w lidze strzelał ostatnio na początku grudnia. Skończyło się aż 7:1 dla Realu, który wreszcie zagrał jak przystało na mistrzów Hiszpanii. Piłkarze z Madrytu z 35 punktami zajmują czwartą lokatę w La Liga, ale mają jeszcze zaległe spotkanie. Ich niedzielni rywale są na 18. miejscu.

Real - Deportivo 7:1 (2:1)

Bramki: Nacho 32, 88, Bale 42, 58, Modric 68, Ronaldo 78, 84 - Adrian 23

Real: Navas - Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo - Modric (Kovacic 76'), Casemiro, Kroos - Bale (Lucas 82'), Mayoral Moya (Benzema 64, Ronaldo

Deportivo: Ruben - Juanfran, One Esteve, Schar, Luisinho - Parada (Jaen 48'), Guilherme, Borges (Colak 54') - Perez, Andone, Adrian (Gil 79')

Żółte kartki: Andone, Perez