Mistrz UFC prawie spadł z krzesła! Ekspresyjna reakcja podczas gry w PUBG

E-sport
Mistrz UFC prawie spadł z krzesła! Ekspresyjna reakcja podczas gry w PUBG
fot. youtube.com

Demetrious Johnson (27-2-1, 5 KO, 11 SUB) uwielbia gry i za każdym razem, kiedy pojawia się w sieci, gromadzi na swoim streamie oddaną publikę. Jego pasja udziela mu się praktycznie w każdym momencie, czego dowodem jest ekspresyjna reakcja!

Demetrious Johnson to aktualnie najlepszy zawodnik MMA na świecie bez podziału na kategorie wagowe. Od 2012 roku jest mistrzem wagi muszej, a od tego czasu aż jedenaście razy z rzędu bronił swojego tytułu, co jest rekordem UFC. Od jakiegoś czasu dużo mówi się o jego starciu z mistrzem dywizji koguciej TJ Dillashawem, ale fani będą musieli na nią trochę poczekać. "Mighty Mouse" dwa tygodnie temu przeszedł operację i przez kilka tygodni będzie przechodzić rehabilitację. Jeśli chodzi o powrót, to chciałby wrócić w lipcu tego roku.

 

Nie jest tajemnicą, że Johnson uwielbia gry i często streamuje. Jego ulubioną grą jest PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS. - Głównym zadaniem gracza jest wyeliminowanie innych graczy oraz unikanie kontaktu z otaczającą obszar rozgrywki zabójczą barierą, która nieustannie się zmniejsza i ogranicza teren działań dla graczy. Mecz wygrywa gracz, którego postać jako jedyna na mapie pozostanie żywa. W grze występuje też możliwość rozgrywki drużynowej - oto krótkie tłumaczenie rozgrywki (za Wikipedią).

 

Amerykanin rozgrywał więc jedną ze swoich rozgrywek, a w pewnym momencie przestraszył się zdecydowanie bardziej niż w oktagonie! Jego reakcja na zastrzelenie w grze była na tyle ekspresyjna, iż prawie spadł z krzesła. Ze względu na niedawną operację było to też zagrożenie dla jego ramienia, o czym sam wspomniał.

Transmisje UFC na sportowych antenach Polsatu. Gala JACARE - BRUNSON 2 już w nocy z soboty na niedzielę od 2.00 w Polsacie Sport!

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie