Nietypowa sesja do kalendarza. Żużlowiec kręcił kółka... na rondzie (WIDEO)

Żużel
Nietypowa sesja do kalendarza. Żużlowiec kręcił kółka... na rondzie (WIDEO)
fot. PAP

Kto powiedział, że jeździć na żużlu można tylko na torze? Kacper Woryna udowodnił, że rondo uliczne również może do tego służyć. Utalentowany zawodnik ROW-u Rybnik wziął udział w sesji zdjęciowej do kalendarza, który niedawno został ukazany i cieszy się olbrzymią popularnością ze względu na wyczyn 21-latka.

Woryna kręcił kółka na jednym z rybnickich rond jeszcze w minionym roku w ramach sesji zdjęciowej do kalendarza na 2018 rok. Wówczas wnuk legendarnego przed laty żużlowca Antoniego Woryny (pierwszy Polak, który wywalczył medal Indywidualnych Mistrzostw Świata - brązowy w 1966 roku, a później w 1970) ku zaskoczeniu wielu mieszkańców oraz uczestników ruchu drogowego postanowił zrobić sobie trening wokół wysepki.  

Z tego wydarzenia zostało nagrane wideo. To nie pierwszy raz kiedy żużlowcy próbują swoich sił na motorze poza torem żużlowym. Przed laty Jarosław Hampel ścigał się na dachu katowickiego Spodku.

 

KS ROW Rybnik

Już jakiś czas minął od tej sesji zdjęciowej dla Rybnik.eu - Miasto Rybnik, ale postanowiliśmy zaprezentować Wam filmik z tego niecodziennego zdarzenia. A więc tak pewnego niedzielnego poranka Kacper...

Krystian Natoński, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze