Znamy stan zdrowia Mbappe po fatalnym zderzeniu! (WIDEO)

To była trudna noc dla 19-letniego Kyliana Mbappe i jego klubu. Francuz musiał opuścić boisko na noszach już w pierwszej połowie, po niebezpiecznym zderzeniu z bramkarzem Lyonu Anthonym Lopesem.

Najpierw Mbappe zderzył się głową z obrońcą Houssemem Aouarem. Uderzenie było na tyle mocne, że z głowy Francuza zaczęła lecieć krew, a lekarze musieli interweniować oraz powstrzymać krwawienie.

Chwilę później, Mbappe wbiegł w pole karne Lyonu, gonił za piłką posłaną przez Marco Verrattiego. W tym momencie z pełnym impetem wpadł na niego bramkarz Olympique Lyon - Anthony Lopes.

Sytuacja wyglądała niezwykle groźnie, a Francuz przez dłuższy czas nie podnosił się z murawy. Drugi raz musieli interweniować lekarze, ale tym razem Mbappe opuścił boisko na noszach. W jego miejscu, w 36 minucie gry pojawił się Julian Draxler.

Po meczu PSG uspokoiło fanów w komunikacie, który mówił o tym, że Francuz nie doznał żadnej niebezpiecznej kontuzji. - To nic poważnego - powiedział klubowy lekarz Eric Rolland.

W meczu nie wystąpiła przecież największa gwiazda drużyny Unaia Emery'ego Neymar, który zmaga się z kontuzją uda. Paris Saint-Germain przegrało 1:2, a ich przewaga nad drugim w tabeli Olympique Lyon zmalała do ośmiu punktów.