Galatasaray SK Stambuł - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Galatasaray SK Stambuł - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Rozgrywki Ligi Mistrzyń dla siatkarek Grotu Budowlanych Łódź nie zaczęły się najlepiej. Polki poniosły dwie dotkliwe porażki, a w trzeciej kolejce czeka na nich wicemistrz Turcji. Transmisja meczu Galatasaray SK Stambuł - Grot Budowlani Łódź w Polsacie Sport.

Na inaugurację sezonu 2017/18 w Lidze Mistrzów siatkarki Grotu Budowlanych przegrały 0:3 z mistrzem Rosji Dynamem Moskwa. W drugiej kolejce zdołały co prawda urwać seta VakifBankowi Stambuł, ale jak porażka 1:3 z trzecią drużyną Turcji wygląda przed starciem z wicemistrzem tego kraju? Nie jest najlepszą prognozą.

Zawodniczki Galatasaray pod wodzą swojej kapitan Neslihan Demir, która jest ważnym ogniwem reprezentacji Turcji od 1997 roku, radzą sobie w grupie D LM jednak nieco gorzej niż ich koleżanki z VakifBanku. W bezpośrednim starciu tych drużyn Galatasaray poległo bowiem 1:3. Fakt ten nie jest jednak do końca wymierny, bo w drugiej serii gier wicemistrzynie Turcji pokonały Dynamo już 3:0.

Czy wicemistrzynie Polski trafią we wtorek na słabszą dyspozycję siatkarek Galatasaray?

Transmisja meczu Galatasaray SK Stambuł - Grot Budowlani Łódź we wtorek od godz. 16:55 w Polsacie Sport. Komentują: Bartosz Heller i Tomasz Wójtowicz.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze