KSW: Oświeciński ma nowego trenera! To legenda polskiego MMA

Sporty walki

Tomasz Oświeciński (1-0, 1 KO) zakończył współpracę z Piotrem Strusem, który pomógł mu w przygotowaniu do debiutanckiego starcia przeciwko Popkowi Monsterowi (3-3, 3 KO). Teraz "Strachem" zaopiekuje się legenda polskiego MMA Antoni Chmielewski (32-17, 5 KO, 18 SUB).

W grudniu zeszłego roku Oświeciński zadebiutował w MMA, występując na gali KSW 41 w Katowicach. Choć wiele osób nie dawało mu większych szans na zwycięstwo, to on zaskoczył i po przetrwaniu pierwszej rundy w kolejnej pokonał Popka Monstera. Ta wygrana została nieco przyćmiona tym, co wydarzyło się później, czyli wtargnięciem Artura Szpilki do klatki, ale nie można oczywiście zapomnieć o ważnym - przede wszystkim dla niego samego - zwycięstwie "Stracha".

 

Oświecińskiemu w przygotowaniach pomagał zawodnik ACB Piotr Strus. Ich współpraca miała jednak obowiązywać tylko na tę walkę, przez co "Strachu" musiał poszukać nowego szkoleniowca. Jak poinformował portal mmanews.pl zostanie nim Antoni Chmielewski - legenda polskiego MMA.

 

Chmielewski także walczył na KSW 42, przegrywając z Damianem Janikowskim. Jak sam zapowiedział, zamierzy jeszcze stoczyć 50-ty pojedynek w karierze, by później zakończyć karierę.

Kulisy walki Popek - Oświeciński w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze