Gwiazda UFC wróci do oktagonu w połowie 2018 roku?

Sporty walki
Gwiazda UFC wróci do oktagonu w połowie 2018 roku?
fot. youtube.com

Jedna z najbardziej wyrazistych postaci organizacji UFC, Nate Diaz (19-11, 4 KO, 12 sub) od początku 2016 roku mierzył się dwukrotnie z Conorem McGregorem (21-3, 18 KO, 1 sub). W klatce nie oglądaliśmy go już kilkanaście miesięcy. Czy to już koniec laby dla Amerykanina? Diaz na mediach społecznościowych prawdopodobnie zamieścił termin powrotu do organizacji!

Młodszy z braci Diaz w swoich ostatnich występach w UFC brał udział w dwóch epizodach głośnej wojny z Conorem McGregorem. Starcia w 2016 roku były jednak ostatnimi w dorobku 32-letniego Amerykanina. W jednej z ostatnich wypowiedzi szef UFC zapowiedział jednak powrót w 2018 roku wielu gwiazd; jedną z nich miałby być właśnie jeden z braci Diaz.
 
Nate nie pozwolił swoim fanom czekać zbyt długo i zamieścił wpis na Instagramie. Każe on przypuszczać, że kontrowersyjna postać ponownie pojawi się w oktagonie UFC już w połowie 2018 roku.
 
Nate, który nazwał siebie prawdziwym mistrzem stwierdził, że "nudzi go to oczekiwanie" i "wróci w czerwcu lub lipcu". Amerykanin żądał jednak od organizacji zbyt dużego wynagrodzenia za potencjalne pojedynki, stąd od dawna nie widzieliśmy go w akcji. Chętni na zmierzenie się z Diazem po jego powrocie są między innymi Kevin Lee (16-3, 1 KO, 8 sub) i Eddie Alvarez (29-5-1, 16 KO, 7 sub).
 
Od kilkunastu miesięcy do walki o obronę pasa mistrzowskiego nie stanął także mistrz wagi lekkiej, a więc McGregor. Dana White zapowiedział odebranie Irlandczykowi pasa, by ten mógł zmienić właściciela.
 
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie