KSW 42: Najpiękniejsza walka MMA od lat? (ZDJĘCIA)

Sporty walki
2018.01.24 Owczarz vs Raszewska na KSW 42
Galeria zdjęć (15)

Gala KSW 42 odbędzie się już 3 marca w Łodzi. W karcie walk obok uznanych marek w świecie MMA znalazło się miejsce dla dwóch debiutantek, którym nie brakuje jednak wdzięku. Była zawodowa pięściarka i dziennikarka Polsatu Sport, Karolina Owczarz (0-0) stanie do walki z utytułowaną zawodniczką sandy i boksu tajskiego oraz trenerką w KSW Cross Fight Gym, Pauliną Raszewską (0-0).

Na zdjęciach obie panie mają wiele uroku i wdzięku, ale w ringu czy klatce zmieniają się o 180 stopni. Owczarz i Raszewska ze sportami walki do czynienia mają od wielu lat, choć była dziennikarka Polsatu Sport w ostatnim czasie nie była aż tak aktywna na sali treningowej. Która z pań 3 marca okaże się lepsza w okrągłej klatce KSW?

Karolina Owczarz to była mistrzyni polski i multimedalistka krajowych i międzynarodowych zawodów. Łodzianka zadebiutowała w zawodowym boksie w 2011 roku i wygrała wszystkie cztery stoczone walki, w tym jedną przez nokaut.

Rywalką Owczarz będzie trenerka KSW Cross Fight Gym, Paulina Raszewska. Warszawianka miała zadebiutować w KSW już w 2012 roku, ale ostatecznie do jej walki nie doszło. Po latach wielokrotna mistrzyni Polski w sandzie, wicemistrzyni Polski w boksie tajskim i zawodniczka kickboxingu oraz boksu uznała, że już czas, by wejść do klatki i spróbować swoich sił w kolejnej dyscyplinie.

O KSW 42

Na KSW 42 w Łodzi w walce wieczoru kibice zobaczą superfight pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Swoich pasów mistrzowskich bronić będą Mateusz Gamrot oraz Ariane Lipski. Dojdzie też do niezwykle interesującego pojedynku na szczycie kategorii średniej pomiędzy Michałem Materlą a Scottem Askhamem. Do drugiej walki po powrocie z emerytury stanie Łukasz „Juras” Jurkowski, który spróbuje zrewanżować się Martinowi Zawadzie za porażkę sprzed 12 lat. W wadze półciężkiej staną naprzeciw Marcin Wójcik i Chris Fields.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze