Czołowe zawodniczki globu zjadą do Katowic. Turniej kobiet w CS:GO

E-sport
Czołowe zawodniczki globu zjadą do Katowic. Turniej kobiet w CS:GO
fot. Valve

Najlepsze kobiece zespoły Counter-Strike’a: Global Offensive na świecie zjadą pod koniec lutego do Katowic. Podczas IEM Expo odbędzie się bowiem turniej z serii Intel Challenge Katowice. To już czwarta odsłona tego cyklu.

W rozgrywkach udział weźmie osiem drużyn z całego świata. Najlepsze dziewczyny grające w Counter-Strike’a: Global Offensive zmierzą się w Polsce o nagrody z puli 50 tysięcy dolarów. Organizatorzy wysłali już bezpośrednie zaproszenia do reprezentantek RES Gaming, Teamu Dignitas oraz Alpha Republic of Esport. Pięć pozostałych formacji udział w zawodach wywalczyć będzie musiała w internetowych kwalifikacjach. Dwa miejsca przypadną sekcjom z Europy, a po jednym składom z Azji, Ameryki Północnej i Brazylii.

Intel Challenge Katowice 2018 odbywać się będzie od 23 do 24 lutego podczas targów IEM Expo. Jak do tej pory to spółka Zainab ‘zAAz’ Turkie - w różnych konfiguracjach i pod sztandarem kilku klubów - triumfowała podczas wszystkich edycji zmagań. Tym razem najlepsza formacja kobiet globu na Śląsku pojawi się z ramienia RES Gaming.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie