Pamela Anderson przeprowadziła się do Francji dla piłkarza

Piłka nożna
Pamela Anderson przeprowadziła się do Francji dla piłkarza
fot. PAP

Do tej pory gwiazda telewizji, znana głównie ze "Słonecznego Patrolu" ani myślała opuszczać swojej luksusowej rezydencji w Malibu. Poważny związek, w jakim Pamela Anderson od dłuższego czasu jest z piłkarzem reprezentacji Francji Adilem Ramim, sprawił jednak, że zakochana aktorka przeniosła się dla zawodnika do Marsylii.

Pamela Anderson i Adil Rami poznali się podczas ubiegłorocznych zawodów Grand Prix Formuły 1 w Monte Carlo. O związku błyskawicznie zrobiło się głośno ze względu na to, jak francuski piłkarz i amerykańska aktorka są znani w swoich krajach i na całym świecie. Jednym z głównych tematów była różnica wieku pomiędzy zakochanymi, która wynosi 18 lat.

Anderson 1 lipca 2017 roku skończyła 50 lat... i właśnie w tym wieku podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu o przeprowadzce do Francji. Do tej pory aktorka mieszkała w rezydencji w Malibu, która po przenosinach Pameli do Marsylii będzie wynajmowana bogatym chętnym. W lecie cena za miesiąc wynajmu ma wynosić ponad 50 tysięcy dolarów.

Miejsce, w które przeprowadza się aktorka jest nieprzypadkowe, bowiem właśnie w Marsyli gra i mieszka od lata 2017 roku Adil Rami. Francuz przeszedł do Olympique z Sevilli za 6 milionów euro. W tym sezonie zagrał w 21 meczach Ligue 1, a także między innymi w sześciu spotkaniach Ligi Europy. W jednym z nich Rami zdobył bramkę.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie