KSW 42: Zobaczcie oficjalny trailer gali! (WIDEO)

Sporty walki

Gala KSW 42 zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym opublikowano oficjalny trailer tego wydarzenia.

W trailerze pojawia się kilka miejsc, gdzie wyświetlane są fragmenty poprzednich gal KSW. Między innymi pub, lotnisko czy sala konferencyjna. Na samym końcu widzimy czterech bohaterów KSW 42, czyli Mameda Khalidova, Tomasza Narkuna, Michała Materlę i Łukasza Jurkowskiego.

 

O gali KSW 42

 

Najlbliższa gala KSW 42 już 3 marca. W Łodzi w walce wieczoru kibice zobaczą superfight pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Swoich pasów mistrzowskich bronić będą Mateusz Gamrot oraz Ariane Lipski. Dojdzie też do niezwykle interesującego pojedynku na szczycie kategorii średniej pomiędzy Michałem Materlą a Scottem Askhamem.

 

Do drugiej walki po powrocie z emerytury stanie Łukasz "Juras" Jurkowski, który spróbuje zrewanżować się Martinowi Zawadzie za porażkę sprzed 12 lat. W wadze półciężkiej staną naprzeciw Marcin Wójcik i Chris Fields. W klatce KSW zadebiutują też dwie zawodniczki: była dziennikarka Polsatu Sport i pięściarka, Karolina Owczarz oraz trenerka KSW Cross Fight Gym i utytułowana fighterka sportów uderzanych, Paulina Raszewska.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze