Poruszający list Mourinho do 94-letniego fana "Czerwonych Diabłów"

Piłka nożna
Poruszający list Mourinho do 94-letniego fana "Czerwonych Diabłów"
fot. PAP

Trener Manchesteru United Jose Mourinho napisał prywatny list do 94-letniego fana "Czerwonych Diabłów" Fredricka Schofielda w którym podziękował mu za poświęcenie i lojalność wobec klubu, a także życzył wytrwałości w trudnych chwilach. Schofield niedawno przeszedł zawał serca i jak przyznają jego bliscy, list był dla niego miłym zaskoczeniem.

Jak zapewnił w treści listu portugalski szkoleniowiec, wszyscy piłkarze i sztab szkoleniowy klubu z Old Trafford bardzo doceniają i szanują oddanie wiernego kibica i życzą mu dużo zdrowia.

"Chcę Ci osobiście podziękować za twoje oddanie dla klubu. (...) Wiem, że to dla Ciebie trudny czas, ale ja oraz piłkarze i sztab jesteśmy z Tobą myślami" - napisał w liście "The Special One".

Jak przyznał wnuk Schofielda - Kieran, nie spodziewał się, że sprawa jego dziadka dotrze aż do pierwszego trenera najbardziej ututułowanego klubu w Anglii.

"Jestem kibicem Manchesteru City, ale zachowanie i odpowiedź Manchesteru United są godne podziwu. Kiedy się z nimi skontaktowałem, nie wierzyłem w to, że odpowiedzą w taki sposób. Pasja do piłki nożnej w Manchesterze jest niesamowita, czasami dzieli, ale w najtrudniejszych chwilach potrafi jednoczyć" - stwierdził na Twitterze Kieran Schofield.

 

 

 

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie