Sandecja Nowy Sącz przegrała w ostatnim sparingu na obozie w Turcji

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz przegrali z Dynamem Tbilisi 1:2 (0:2). Był to ostatni sparing beniaminka ekstraklasy podczas obozu w tureckim Side.

Jedyną bramkę dla podopiecznych Kazimierza Moskala zdobył w 53. minucie Jakub Bartosz, który w minionym tygodniu został wypożyczony z Wisły Kraków. Gole dla wicemistrzów Gruzji strzelili Lasza Totadze w 26. i Akaki Szulaia w 43. minucie.

Był to piąty sparing Sandecji w tym roku. "Biało-czarni" pokonali Poprad Rytro 3:0, zremisowali 1:1 ze słowackim Zemplinem Mihalovce, 0:0 z rumuńską Politehnicą Jassy i 1:1 z ukraińskim FK Mariupol.

Ostatnim sprawdzianem formy przed wznowieniem rozgrywek ekstraklasy będzie mecz z Garbarnią Kraków 3 lutego. Pierwsze ligowe spotkanie Sandecja, która z dorobkiem 20 punktów zajmuje 14. miejsce w tabeli, rozegra 10 lutego z Pogonią w Szczecinie.