Lewandowski ponownie wypożyczony do Śląska Wrocław

Piłka nożna
Lewandowski ponownie wypożyczony do Śląska Wrocław
fot. Cyfrasport
Mateusz Lewandowski i Maciej Makuszewski

Mateusz Lewandowski został do końca sezonu ekstraklasy wypożyczony z Lechii Gdańsk do Śląska. Na tej samej zasadzie niespełna 25-letni piłkarz występował we wrocławskim klubie w rundzie wiosennej minionych rozgrywek – wtedy był wypożyczony z Pogoni Szczecin.

W lutym ubiegłego roku Lewandowski podpisał kontrakt z Lechią do 30 czerwca 2020 roku, ale zawodnikiem "biało-zielonych" został dopiero 1 lipca. W rundzie wiosennej minionego sezonu ten obrońca został wypożyczony z Pogoni Szczecin do Śląska Wrocław, w którym rozegrał 13 spotkań.

 

W Gdańsku niespełna 25-letni defensor nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie – jesienią zaliczył w ekstraklasie 10 meczów i we wtorek został do końca rozgrywek ponownie wypożyczony do Śląska. Ta umowa zawiera także opcję pierwokupu.

 

Lewa obrona jest w Lechii mocno obsadzona. Do gry na tej pozycji w gdańskim zespole pretendują Jakub Wawrzyniak, Serb Filip Mladenovic, który podpisał kontrakt do 30 czerwca 2020 roku, oraz 19-letni Adam Chrzanowski.

MC, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze