Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle musi odpowiedzieć na dwie porażki z rzędu i zakończenie fenomenalnej passy na ligowym podwórku. Czy przełamanie gorszego okresu nastąpi w Europie? Mistrz Polski powalczy z belgijskim Noliko Maaseik o umocnienie się na pozycji lidera grupy E siatkarskiej Ligi Mistrzów. Transmisja od 20:30 w Polsacie Sport Extra.

Po trzech meczach fazy grupowej Ligi Mistrzów ZAKSA ma na koncie aż 8 punktów i jest liderem grupy E. Belgijskie Noliko Maaseik zajmuje trzecie miejsce i wciąż ma matematyczne szanse na awans do fazy play-off. W pierwszym spotkaniu tych ekip przed dwoma tygodniami mistrz Polski pewnie wygrał do zera, a najlepszy na boisku był Sam Deroo.
 
Zespół Andrei Gardiniego potrzebował błyskawicznej regeneracji po nieudanym weekendowym występie w Pucharze Polski. W sobotę mistrz Polski poniósł swoją drugą porażkę z rzędu na krajowym podwórku - lepszy okazał się zespół późniejszego triumfatora imprezy, Trefla Gdańsk. "Dzięki temu" ZAKSA wyruszyła do Belgii już w poniedziałek. Gardini apeluje o wstrzymanie się z osądami na temat kryzysu zespołu:
 
- Musimy wrócić do swojej gry, skoncentrować się na tym, pozbyć się niepotrzebnych błędów. Bo jeden z ważnych celów na ten sezon przegraliśmy, ale wciąż mamy o co walczyć, przed nami mecze w Lidze Mistrzów i PlusLidze. Dlatego tak ważne jest oczyszczenie głów, powrót do gry i cieszenia się siatkówką
 
Transmisja meczu Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od 20:30 w Polsacie Sport Extra.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze